Nie można się bać!

Nie można się bać!

Nie można się bać!

Czasy upodlenia minęły, czas stanąć do walki. Środkiem do walki jest słowo. Dzielmy się prawdą z naszą rodziną i znajomymi. Przeciwstawić się złu można zmieniając nawyki – pozbywając się telewizora, nie słuchając radia, żyjąc w trzeźwości, czytając wartościowe książki, rozmawiając z najbliższymi o rzeczach ważnych.

Celem życia każdego z nas jest metanoja (całkowita przemiana umysłu i serca). „Przemieniajcie się i wierzcie w Ewangelię” (Mk 1,15), a przemienić się można jedynie przez cierpienie ofiarowane Chrystusowi. „Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną.” (Ap 3,20).

Trwa wojna ideologiczna, za którą stoją właściciele koncernów i korporacji. Kolejnym krokiem będzie wojna światowa. Nie dajmy się zniewolić i osłabić naszego morale. Stańmy do walki już teraz, dając odpór niszczącej nas machinie propagandowej – organizujmy się!

Boisz się utraty pracy? Bóg nas zna, ma plan na życie każdego z nas. Zaufaj mu!

W najnowszej książce Józefa Białka „Czas niewolników” można przeczytać w jakiej sytuacji obecnie się znajdujemy i do kogo należą światowe korporacje.

All comments

Leave a Reply